אודות

מי אני?

פסיכותרפיסטית כבר קרוב לשני עשורים, המתמחה בתחום הרגשי-גופני עם דגש על ראייה הוליסטית מערכתית. לאורך השנים עבדתי במערכת הרווחה, בבתי ספר וב-15 השנים האחרונות אני מנהלת קליניקה פרטית בישוב ניל"י שבמרכז הארץ.

בשנים האחרונות הוספתי לארגז הכלים בחדר הטיפולים שלי את תחום האבחון הכירולוגי, אותו אני מכירה זמן רב והוא היה לעזר למטופלים רבים שלי. לצד זאת אני משתמשת בכלים כמדריכת הורים, מאמנת אישית, מנחת קבוצות, מטפלת ריברסינג (נשימה מעגלית) ועוד.

קהל היעד שלי מורכב מילדים מגיל 6, מתבגרים ומבוגרים המתמודדים עם קשיי קשב וריכוז, התפרצויות זעם, קשיי ויסות, חרדות, משברים בחיים, דיכאון ואובדן.

אני נשואה, אם ל-3 ילדים וסבתא לשני נכדים.

הכשרה מקצועית

מאבחנת כירולוגית פסיכודיאגנוסטית
תעודת מאבחן ממכון הולצמן

מטפלת מוסמכת בשיטת אלבאום
לימודי תעודה במכללת "אלבאום" ו-סטאז' בהנחיית פסיכולוג קליני

מנחת קבוצות
תעודה ממכללת "גישות"

מאמנת אישית
תעודה ממכון "ידע"

מטפלת ריברסינג
תעודה מ"בית להיוולד מחדש"

הסיפור שלי

את המסע שלי התחלתי בשנות הארבעים לחיי והוא הפך אותי למי שאני היום. עד אז האמנתי שאני מאושרת ומרוצה ממי שאני וממה שאני עושה בזוגיות, במשפחה ובקריירה.

אבל האמת היא שבמשך שנים שמעתי קול פנימי, לא מרוצה, מלא בביקורת ובשיפוטיות. רעש שהשתקתי, שהתאמצתי להתעלם ממנו – עד לרגע שהוא הפך חזק מדי. הכל התהפך וכל מה שידעתי על עצמי, הסיפורים שסיפרתי לעצמי לא הצליחו לכסותו. כוח גדול ממני עצר אותי והכריח אותי להביט מחדש ולענות על השאלות: מי אני? מה אני רוצה? מה אני צריכה?

הבנתי שמעולם לא בחרתי את דרכי, פעלתי כי כך צריך, כי כך ציפו ממני, חונכתי לראות את העולם בתמונה דיכוטומית של שחור ולבן, טוב ורע, נכון ולא נכון. פעלתי במסגרת אמונות מגבילות ודרך דפוסים שלא אפשרו לי להתחבר לאני האמיתי שלי, לפוטנציאל המולד שלי.

אבל התשובות הגיעו עם ההבנה – שהפכה למצפן עבורי בחיים ובחדר הטיפולים – זכות הבחירה!

בחרתי לצאת למסע מאתגר בתוך עצמי. בחרתי לחקור, לנקות, לשחרר, להבין, להרגיש ולחוות. השבר שלי הפך למתנה הכי גדולה שהענקתי לעצמי ומאז, כמו אדווה, אני שולחת את הזכות הזו הלאה.

"כשקערה נשברת ביפן מחברים אותה בחזרה וממלאים את הסדקים בזהב ויוצרים עיטור יפהפה – הוא נועד להדגיש את היופי של משהו שנשבר".

היכולת לפעול מתוך בחירה, להגשים את החלומות שלנו, לחיות בשלום עם החלקים שמרכיבים את האני שלנו – היא היא תחושת השלם שכל אדם צריך לשאוף להגיע אליה. להיות עצוב, שבור, חצוי – איננו גורל.

לאורך השנים בהן טיפלתי בילדים, מתבגרים ומבוגרים, ראיתי סיפורי הצלחה. אנשים שהגיעו "שבורים" ובחרו לשנות ולבחור אחרת. בחרו להרכיב משקפיים אחרות, לפקוח את העיניים ולקבל את עצמם ואת מה שיש ליקום להעניק להם. 

"המקום שבו נמצאים הפחדים הגדולים שלנו, הוא המקום שבו נמצאת יכולת הצמיחה הגדולה ביותר שלך".

Photo by Pixabay on Pexels.com

%d בלוגרים אהבו את זה: