המלצות

"את ויקטוריה הכרתי כשהייתי במצב של כאוס בחיים שלי, בשלב שהתקווה שלי שאפה לאפס, ברגע הכי נמוך בחיים שלי אחרי שאיבדתי את בעלי אהובי ואב שלושת ילדיי.
היא אספה אותנו ולאט לאט חדרה לנשמתנו וטיפלה בפצעים שלנו לאט לאט, והצליחה להחזיר אלינו את התקווה שזה אפשרי .
למעשה היא הצילה אותי מעצמי, בדרכה המיוחדת שלה, ידעה לגעת במקומות הכי כואבים ועם זאת נתנה לי את כל הכלים לרפא את אותם פצעים.היא לימדה אותי לא לפחד מהפחד, היא לימדה אותי איך לקום אחרי שנופלים ובעיקר היא לימדה אותי לקבל את עצמי.
זכינו ברגע שהיא נכנסה לחיינו❤️".
לירון שטיבל

Photo by Mabel Amber on Pexels.com
Photo by Madison Inouye on Pexels.com

"התחלתי ללכת לויקטוריה בסוף כיתה י"א, באותו זמן ידעתי שאני צריך ללכת למישהו אבל לא ידעתי עד כמה אני צריך את זה. הייתי אצל הרבה מאוד אנשים לפני אבל לא כולם נתנו לי את המרחב לדבר או הבינו אותי כמו ויקטוריה, היו כאלה שנתנו לי לדבר ולא הבינו מה אני רוצה והיו כאלה שפשוט ניסו לעזור לי בדרך שמתאימה להם ולא לי.
כשהלכתי לויקטוריה בפעם הראשונה גיליתי שלא רק שהיא ניסתה למצוא דרך לעזור לי שתתאים לי זה גם היה כמו לדבר עם בן אדם בגיל שלי. בתוך חצי שנה גג היא עזרה לי לחזור להיות מי שהייתי פעם ולא בן אדם סגור שלא הולך זקוף ולא מתקשר עם אנשים אלא מי שהייתי לפני – בן אדם חברותי מאוד שכל החיים שלו כמעט זה עם חברים. היא עזרה לי להפוך לגרסה המקורית שלי שוב אבל הפעם בגרסה יותר טובה".
דניאל

"פגשתי את ויקטוריה אחרי שהשתחררתי מהצבא. הייתה זו תקופה מורכבת עבורי, הגעתי לצומת מרכזית בחיי, בעודי עומד בצומת מרכזית זו הרגשתי שאני הולך לאיבוד.
יחד עם ויקטוריה עברתי תהליך פנימי בו למדתי להיות קשוב לעצמי, להתבונן בכוחות שמפעילים אותי בעולם ובדפוסי ההתנהגות שלי.
ויקטוריה ציידה אותי במגוון רחב של כלים שימושיים שמסייעים לי לפעול בחיי היום יום".
דן

Photo by Pixabay on Pexels.com
Photo by Zaksheuskaya on Pexels.com

"זכיתי להכיר את ויקי לפני 12 שנה. מטפלת בעלת חסד עליון, מטפלת מהנשמה, מקצועית. אישה מדהימה שיודעת לגעת בנפש של כל אחד ואחד. אי אפשר שלא להתחבר אליה פשוט אישה מקסימה שמי שמכיר אותה לא יכול להתנתק ממנה אפילו אם הוא סיים את הטיפול. אז תודה לך ויקי על הכל ותודה על מי שאת".
ש.

בני היה תלמיד מצטיין, בעל התנהגות ראויה לשבח. אך מרגע שהתחיל כיתה ט' התחיל להדרדר, לא רצה ללכת לבית הספר והתחיל להתחצף ולהבריז מהשיעורים, כל פעם ששאלתי למה מתנהג כך ענה "רע לי בבית הספר, אף אחד לא רואה אותי, אני שקוף". כל שני וחמישי היו מזמנים אותי לשיחה על ההתנהגויות שלו ולצערי בהתחלה הצדקתי את צוות בית הספר, האשמתי את בני ועוד הגדלתי והודעתי לכח צוות המורים שיש להם גיבוי ממני לפעול כראות עיניהם. הם התחילו להשעות אותו על כל מילה שאמר, לזלזל בו והוא המשיך והידרדר בלימודים וגם מבחינה חברתית.
הרגשתי מצוקה גדולה ופניתי לויקי צמית לטיפול בבני ובייעוץ לנו כהורים. לאחר מספר מפגשים שבהם גם ויקי הגיעה איתנו לשיחה עם מנהלת בי"ס והצוות החינוכי, הבנו שליאור צודק ורע לו כל כך בגלל שאף אחד לא מתייחס אליו, לא רואה את היכולות שלו ולא מאמין שהוא באמת נער שהלך שם לאיבוד ושתמיד היה תלמיד מצטיין. אחרי שנוכחנו לראות איך מדברים אליו ומתייחסים אליו בזלזול החלטנו בעצתה של ויקי המקסימה להעביר אותו בית ספר. ובכיתה י' הוא עבר למקום מחבק, תומך, שם ראו אותו ואת היכולות הגבוהות שלו, הוא חזר ללמוד ולהצטיין, אסף לעצמו חברים רבים וכיום הוא באמצע כיתה י"א עושה בגרות בשלוש מקצועות, ימשיך כמובן לבגרות מלאה ואנחנו חזרנו להיות הורים מאושרים. אין ספק שהייעוץ, הטיפול והתמיכה שקיבלנו מויקי בנוסף לכך שיצרה קשר מעולה עם הבן שלנו; האמינה בו, ראתה אותו ואת המצוקות שלו הן מה שסייעו לבננו לחזור למסלול ולעלות על דרך המלך. אנחנו כל כך מודים לאל שהקשבנו לו וכמובן לעצות של ויקי שהייתה עבורנו התיווך".
אסנת בן דוד

%d בלוגרים אהבו את זה: